O Firmie Agromasz

Agromasz działa na rynku od roku 1993.

Obecnie działalność prowadzona jest w formie spółek: Agromasz sp. z o.o.,  Agromasz Serwis sp. z o.o. oraz Agromasz Logistic sp. z o.o. sp. k.

Firma Agromasz działa na rynku od marca 1993 roku. Założycielami i właścicielami firmy są Adam Łobaza i Jan Wnęk. Pierwotnym celem założenia spółki była działalność gospodarcza w zakresie obrotu maszynami rolniczymi, częściami zamiennymi oraz  transport międzynarodowy.

W trakcie swojej działalności firma AGROMASZ, została przekształcona ze Spółki Cywilnej w Spółkę Jawną, a obecnie funkcjonuje jako Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Rok 2007 był przełomowy dla działalności spółki. Przeniesienie siedziby firmy do nowo wybudowanej, nowoczesnej i funkcjonalnej bazy znajdującej się przy międzynarodowej trasie E371 i drodze krajowej nr 19 (Kuźnica – Barwinek) w Domaradzu pozwoliło na poszerzenie działalności o świadczenie usług diagnostycznych, warsztatowych i wulkanizacyjnych, a także na udoskonalenie spedycji i transportu międzynarodowego..

W nowym obiekcie znalazło się też miejsce by rozbudować sklep motoryzacyjny z częściami zamiennymi do samochodów osobowych, ciężarowych i kombajnów zbożowych.

W marcu 2014 r. podczas XXI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach symbolicznym uściskiem dłoni przypieczętowane zostało rozpoczęcie współpracy pomiędzy firmami AGROMASZ Serwis sp. z o.o. oraz CLAAS Polska sp. z o.o..
Historia pokazuje jak spóła AGROMASZ z dnia na dzień poszerza wachlarz swoich usług, by jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb rynku i klienta. Dynamiczny rozwój jest dobrze przemyślany tak, aby każdy kolejny krok w przyszłość był innowacyjny i postępowy, a jakość pracy i świadczonych usług wciąż się podnosiła.

rozpoczecie wspolpracy claas

Historia pokazuje jak spółka AGROMASZ z dnia na dzień poszerza wachlarz swoich usług, by jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb rynku i klienta.

Dynamiczny rozwój jest dobrze przemyślany tak, aby każdy kolejny krok w przyszłość był innowacyjny i postępowy, a jakość pracy i świadczonych usług wciąż się podnosiła.

Zapraszamy !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą obecną ofertą.
Adam Łobaza - współwłaściciel

załoga firmy Agromasz

Szefowie firmy wraz z zespołem pracowników (zdjęcie z towarzyskiego spotkania firmowego w dniu 25 stycznia 2020r.)