TrANSPORT I sPEDYCJA

Oferujemy usługi transportu i spedycji krajowej oraz międzynarodowej.

Transport i Spedycja

Jesteśmy firmą transportową posiadającą doświadczenie w wykonywaniu transportu drogowego na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w przewozach plandekowych – całopojazdowych.

Dysponujemy własnym taborem samochodowym składającym się z ciągników siodłowych wyposażonych w urządzenia GPS pozwalające na kontrolę przebiegu realizowanego transportu. Posiadamy naczepy typu firany, megi, niskopodwoziowe do ładunków ponadgabarytowych, przewozu maszyn budowlanych i rolniczych. Ponadto w naszym zakresie świadczonych usług znajdują się przewozy materiałów niebezpiecznych (ADR).

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego. Ponadto posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika, który jest wydawany w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa i standardy współpracy w transporcie drogowym rzeczy.
Od wielu lat przewozimy ładunki na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Naszym klientom oferujemy transport krajowy i transport międzynarodowy do/z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Irlandii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Wielkiej Brytanii. Miejsce załadunku oraz rozładunku towaru zawsze indywidualne dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów.
Jednocześnie, ciągły rozwój i stałe poszerzanie własnej floty, nie ogranicza nas wyłącznie do tych kierunków. Naszym priorytetem jest przewożenie Państwa ładunków autami wysokiej jakości, które dodatkowo spełniają najwyższe normy emisji spalin. Transporty krajowe i międzynarodowe realizujemy terminowo i bezpiecznie. Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy. Transport krajowy obejmuje swym zasięgiem teren całej Polski. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie oferując profesjonalny dobór środka transportu w zależności od przewożonego ładunku paletowego. Zlecając transport krajowy naszej firmie mają Państwo pewność, że dotrze on zawsze na czas.

Firma Agromasz Logistic sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi spedycji drogowej w zakresie:
SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

  • Ładunki Całopojazdowe
  • Ładunki Częściowe
  • Ładunki Niebezpieczne ADR
  • Ładunki Ponadgabarytowe
  • Transport Maszyn

Nasze długoletnie doświadczenie w transporcie drogowym rzeczy jest w stanie zaoferować dodatkowo kompleksową obsługę w organizowaniu transportów samochodami o ładowności od 1,5 tony do 24 ton ładunków całopojazdowych jak i częściowych.

Doświadczona kadra spedytorów zapewni Państwu kompleksową obsługę oraz wiedzę z zakresu przygotowania towaru do transportu, sposobu załadunku oraz zabezpieczenia towaru, przygotowania niezbędnej dokumentacji, a podczas trwania transportu zapewni stały kontakt z kierowcą jak i na bieżąco udzieli niezbędnych informacji o stanie transportu.

Współpracujemy z wieloma przewoźnikami oraz armatorami przepraw promowych, możemy przewozić zarówno towary standardowe tj. paczki, palety, pakiety oraz towary ponadgabarytowe.